RK73G1ERTTP1052D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1052D
JLCPCB Part #
C5850978
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS