RN73H2ETTD5420D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5420D10
JLCPCB Part #
C4311453
Description
250mW 542Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS