RN73R1ETTP1693F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1693F25
JLCPCB Part #
C4250201
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS