SG73P2ARTTD220G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD220G
JLCPCB Part #
C7079247
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS