RN73H2ETTD5691A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5691A25
JLCPCB Part #
C4268088
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS