SR732ARTTD3R6G
MFR.Part #
SR732ARTTD3R6G
JLCPCB Part #
C6234834
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS