SG73S2ARTTD1581F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1581F
JLCPCB Part #
C7312267
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS