RK73H1JTTD5492F
MFR.Part #
RK73H1JTTD5492F
JLCPCB Part #
C2479497
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS