RN73H2ETTD5491A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5491A25
JLCPCB Part #
C4109438
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS