RN73H2BTTD5691A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5691A25
JLCPCB Part #
C2571316
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS