ERJ-P14F6193U
MFR.Part #
ERJ-P14F6193U
JLCPCB Part #
C3952060
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS