RN73H2ETTD2103D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2103D50
JLCPCB Part #
C3989299
Package
1210
Description
210kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS