SG73S2BRTTD7872F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD7872F
JLCPCB Part #
C5752738
Description
-55℃~+155℃ 333mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS