RN732ATTD7412B50
MFR.Part #
RN732ATTD7412B50
JLCPCB Part #
C4271264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS