RN73H2ETTD2081F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2081F100
JLCPCB Part #
C4189421
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS