RN73H2ETTD1241D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1241D50
JLCPCB Part #
C4105498
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS