RN73H2ETTD9103D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9103D50
JLCPCB Part #
C3929759
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS