RN73R2ATTD8453B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8453B50
JLCPCB Part #
C2529931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS