RN73H2ETTD1522D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1522D50
JLCPCB Part #
C4038440
Description
15.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS