RN73R2ETTD4221F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4221F10
JLCPCB Part #
C2603004
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS