RN73R2ETTD6902F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6902F25
JLCPCB Part #
C2603193
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS