RN73H2ETTD4170A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4170A25
JLCPCB Part #
C3913567
Description
-55℃~+155℃ 250mW 417Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS