SR733ATTER392F
MFR.Part #
SR733ATTER392F
JLCPCB Part #
C2601918
Description
-55℃~+150℃ 1W 392mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS