SR733ATTE2R94F
MFR.Part #
SR733ATTE2R94F
JLCPCB Part #
C2601748
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.94Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS