ERJ-U14F1651U
MFR.Part #
ERJ-U14F1651U
JLCPCB Part #
C4061346
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS