RN73H2BTTD2432F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2432F50
JLCPCB Part #
C4263534
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS