RN732BTTD1780D10
MFR.Part #
RN732BTTD1780D10
JLCPCB Part #
C3966068
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS