RN731JTTD1891F25
MFR.Part #
RN731JTTD1891F25
JLCPCB Part #
C4243405
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS