CRGH1206F69K8
MFR.Part #
CRGH1206F69K8
JLCPCB Part #
C4183260
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS