HV732HRTTE5623D
MFR.Part #
HV732HRTTE5623D
JLCPCB Part #
C6273942
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS