RN73H2BTTD2232F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2232F50
JLCPCB Part #
C4325619
Description
-55℃~+155℃ 22.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS