RN73R2ATTD1051F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1051F25
JLCPCB Part #
C4301916
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS