RN73H1JTTD7682B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7682B10
JLCPCB Part #
C4312213
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS