SG73P2ETTD515G
MFR.Part #
SG73P2ETTD515G
JLCPCB Part #
C4352083
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS