RK73G1JTTD6802F
MFR.Part #
RK73G1JTTD6802F
JLCPCB Part #
C2578957
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS