RN73H2ETTD3792F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3792F25
JLCPCB Part #
C3977003
Description
250mW 37.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS