RK73H2ATTD2154F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2154F
JLCPCB Part #
C5851719
Description
-55℃~+155℃ 2.15MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS