RN73H1JTTD7681B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7681B10
JLCPCB Part #
C3954958
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS