RN731JTTD2492F50
MFR.Part #
RN731JTTD2492F50
JLCPCB Part #
C5885121
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS