RN732BTTD5421C25
MFR.Part #
RN732BTTD5421C25
JLCPCB Part #
C4086144
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS