RN73H1JTTD2260D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2260D25
JLCPCB Part #
C4140553
Description
100mW 226Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS