RN732BTTD5422C25
MFR.Part #
RN732BTTD5422C25
JLCPCB Part #
C4204801
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS