RN73H1JTTD2212F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2212F25
JLCPCB Part #
C4248388
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS