SG73S1ETTP271G
MFR.Part #
SG73S1ETTP271G
JLCPCB Part #
C4091704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS