RN732BTTD5491C25
MFR.Part #
RN732BTTD5491C25
JLCPCB Part #
C3999504
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS