RN732ATTD2842F10
MFR.Part #
RN732ATTD2842F10
JLCPCB Part #
C4058819
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS