TNPW080533K2BYCN
MFR.Part #
TNPW080533K2BYCN
JLCPCB Part #
C4288688
Description
-55℃~+125℃ 125mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount