RN73H1ETTP9102B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP9102B25
JLCPCB Part #
C3996339
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 91kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS