RK73H2HTTE82R5F
MFR.Part #
RK73H2HTTE82R5F
JLCPCB Part #
C2580146
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS