HV732ATTD156J
MFR.Part #
HV732ATTD156J
JLCPCB Part #
C4319518
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS